Ślepnąc od świateł — książka obowiązkowa dla każdego mężczyzny

Daniel

Ślepnąc od świateł — książka obowiązkowa dla każdego mężczyzny

Twój małżonek jest fanem sensacji i zastanawiasz się, jaki prezent podarować mu na gwiazdkę bądź Mikołajki? Zgadujemy, że z pewnością obejrzał on już serial HBO, pt. Ślepnąc od świateł i zapewne, jak na prawdziwego fana mocnego kina przystało, bardzo mu się on podobał. Czy przeczytał on jednak książkową wersję tej historii? Jeżeli nie, postaraj się, aby jak najszybciej nadrobił on zaległości. Proponujemy zakup książki, pt. Ślepnąc od świateł, której autorem jest Jakub Żulczyk. 

Powieść dla fanów sensacji

Książka Ślepnąc od świateł, to pomysł na prezent dla mężczyzny (www.taniaksiazka.pl), który lubi mocne wrażenia, dobre kino i elektryzujące powieści. Aby nie zdradzać zbyt wielu szczegółów fabuły, powiemy tylko, że opisuje ona historię, w której głównym bohaterem są pieniądze. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych, jak sam mówi, zawsze lubił ważyć i liczyć, Połączył zatem obydwa te zainteresowania i został dilerem narkotyków. Waży narkotyki i liczy pieniądze, handlując po nocach kokainą. Brutalnie i bezwzględnie rozprawia się z dłużnikami. 

To powieść ukazująca zdeformowany dzisiejszy świat, w którym handlarz narkotyków staje się niezbędną postacią, jak chociażby lekarz czy sprzedawca w sklepie. Jego zadaniem jest dostarczenie towaru osobom, bez którego nie mogą one funkcjonować.

Świetna fabuła, wartka akcja

Fabuła jest zatem dość mocno przyciągająca. Akcja również rozwija się bardzo szybko, przez co nie mamy wątpliwości, że Twój mężczyzna zatonie w tej lekturze na niejeden długi wieczór. Jeśli nie widział on serialu na HBO, powiedz mu, aby koniecznie wstrzymał się z jego obejrzeniem, aż do momentu, w którym nie ukończy czytania książki. Zawsze warto zaczynać dzieło od literatury, a dopiero później oglądać wersję filmową. Inaczej bowiem znamy już wszystkie wątki i przyjemność z czytania jest już o wiele mniejsza. Zachęcamy serdecznie również i Ciebie do wejścia w ten brutalny, męski świat. Jest on bowiem fascynujący i pełen tajemnic. Serdecznie zachęcamy do lektury.